Sıkça Sorulan Sorular

Eloboost hizmetini sizlere profesyonel olarak veren kurumsal ve yasal bir şirkettir. Elo Boost Türkiye hizmet sektörünün en iyi fiyatları ile sizlerin memnuniyeti ile çalışan bu firmanın hedefi sizler için en iyisidir.
Moria Elo Boost ailesi olarak boosting hizmeti veren diğer firmalardan en büyük farkımız fiyatlarımızdır! Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmamızın yanısıra hesabınızın güvenliğini %100 olarak sağlamamız bizi tercih etmeniz için yeterlidir.
Moria Elo Boost sizleri üye olma derdinden kurtarmaktadır. Elo Boost hizmetleri, Valorant Boost hizmetleri, Koçluk ve Unranked Hesap Satışı hizmetlerinden yararlanmak için üye olmanıza gerek yoktur.
Ödemesi gerçekleştirilmesinin ardından bildirimi yapılmış siparişlere 3-24 saat aralığında başlanacaktır. Bu sürenin uzaması mümkün değildir. Booster tarafından sizlere bildirilen bir sebepten ötürü başlamaması durumunda site ile iletişim sağlayıp bilgi edinebilirsiniz. Duo Boost işlemi için başlangıç saati müşteri ve booster arasında belilenecektir. Duo Boost işleminin hemen başlanması talep edilemez. Sipariş verildikten sonra booster ile konuşur, ortak bir zamanda işleme başlayabilirsiniz.
Sizler için özel olarak tasarlamış olduğumuz Discord sunucumuz içerisinde işleminizi adım adım takip edebilirsiniz.
Sitemizin hizmetlerinden yararlanmak için isteklerinizi seçtikten sonra satın al butonuna tıklayıp gerekli bilgileri girip ödeme ekranına yönleneceksiniz. Ödeme yaptıktan sonraki adımları takip ederek siparişinizi verebilirsiniz.
Sizler için özel olarak tasarlamış olduğumuz Discord sunucumuz içerisinde işleminize atanan booster ile iletişim sağlayabilirsiniz.
Bilinmesi gerekiyor ki biz elo boost hizmeti verirken hesabın güvenliğini sağlamak amacıyla bütün boosterlarımız VPN kullanma zorunluluğuna sahiptir. Ne kadar da gerekli önlemleri almış olsak dahi elo Boost işleminin sonucunda hesabın 1000'de 1 ihtimal ile ban yeme riski bulunmaktadır.
Hesabınıza booster elo boost hizmeti verirken zarar vermesi mümkün değildir. Bir problemin oluşması halinde sizlere hesabınıza eş değer olarak bir hesap ya da eş değer ücrette hizmet verilmektedir. Elo Boost hizmetinden ötürü alacağınız herhangi bir ceza garanti kapsamımıza girmemektedir.
Booster KESİNLİKLE yanıt vermemektedir. Mesajlarınızın tamamen görünmemesini istiyorsanız "Oyundayken sohbete bağlanma" seçeneğini seçebilirsiniz.
Booster KESİNLİKLE chat yapmamaktadır. Ancak olası durumlarda takımını yönlendirmek için yazılar yazabilir. Örneğin, "barona gelin", "biraz daha dikkatli", "koridorumdaki adam kayıp" gibi...
Booster kadromuz tamamiylen yüksek lig oyuncularından oluşmakta ve hiç bir şekilde 3. parti yazılım kullanmamaktadırlar.
Siparişiniz devam ederken hesabınıza giriş yapmamanız gerekmektedir. İşlem tamamlanana kadar hem güvenliğiniz için hem de işlemin erken bitmesi için hiç bir şekilde giriş yapmamanız gerekir.
Hesap Satışı bölümünden satın almak istediğiniz server seçimini yaptıktan sonra hesabın satın alma işlemi ve ödeme işlemi gerçekleştirilir. Bunun ardından site yönetimi ile iletişim kurarak hesabınızı teslim alabilirsiniz.
Hesaplar özel yazılım ile seviye atlatılmaktadır. Çok düşükte olsa ban riski bulunmaktadır. Bu durumdan ötürü hesaba uygulanan ceza işlemine karşılık garanti sitemiz tarafından verilmektedir. Garati süresi hesap teslim edildiği tarihte başlar ve uzatılamaz. Garanti süresince "botting" yani 2203 ban koduyla askıya alınması durumunda yerine yeni bir hesap temin edilir ya da iade yapılır. Garanti süresi dışında veya botting dışında herhangi bir sebeple askıya alınan bu hesaplar için herhangi bir iade yapılmamaktadır.
Kesinlikle geri alınma ihtimali bulunmamaktadır! Sebebi ise biz sizlere hesabı teslim ederken mail adresi onaylanmamış halde teslim ediyoruz. Bu yüzden kendi mail adresinizi onaylayacak ve satın aldığınız ilk şampiyonları, eklediğiniz ilk arkadaşlarınızı, satın almış olduğunuz RP kodları gibi Riot Games'in hesap kurtama için sorduğu bütün soruları yalnızca siz biliyor olacaksınız. Dolayısıyla kendi hesabınızmış gibi güvenle oynayabilirsiniz.
Elo Boost, League of Legends hesabınızın profesyonel ekibimizle birlikte sizlerin mevcut liginin yükseltilmesi işlemidir.
Duo Boost, müşterimizin kendi hesabından ekibimizden profesyonel bir booster ile oyuna girerek ligini yükseltme işlemidir. Oyuna gireceğiniz saatleri booster ile konuştuktan sonra belirtmeniz işlemin daha hızlı ilerlemesi adına önemlidir.
Win Boost hizmeti Solo ve Duo olarak ikiye ayrılmaktadır: Solo: Boosterın kendi tarafından girerek bitirdiği garanti win alacağı işlemlerdir. Duo: Booster müşterinin hesabına giriş sağlamadan onunla oynadığı ve kazandığı maçlardır.
Yerleştirme maçları yani ilk 10 maç hizmeti sizlerin oyuna en iyi ligden başlamak için tercih edeceğiniz ve profesyonel boosterlarımız tarafından atılacak işlemlerdir.
Ustalık, Üstatlık ve Şampiyonluk liglerinde bulunan boosterlarımız tarafından sizlere koridor bilgisi, şampiyon bilgisi ve bunların yanısıra genel oyun bilgisi verdiği ve sadece hedefinin sizleri geliştirmek, sizlere öğretmek olduğu bir hizmettir.
7/24 Canlı destek ile iletişim kurabilirsiniz. Ayrıca iletişim kısmında bulunan iletişim yöntemleri ile bizlere ulaşım sağlayabilirsiniz.