Valorant Yerleştirme Maçları

Geçen Sezon Liginiz

Maç Sayısı

Sunucu

Diğer Seçenekler

Not: Siparişiniz oluşturulduktan sonra seçenekler kaldırılamaz veya seçenek ücretleri iade edilemez.

Valorant Yerleştirme Maçları Nedir?

Lorem ipsum

Neden Elo Boost yaptırmalıyım?

Elo Boost yaptırmak sizlere zamandan tasarruf etmeyi sağlamanın yanı sıra az LP gelen miktarını arttırmayı sağlar. İşleminizi yapacak olan booster o elolara hakim olduğundan ötürü yüksek win ile işlemleri bitirecek ve sizlere teslim edecektir. Bu da sizlerin düşük winrate oranınızı yükseltecek sizlere daha fazla LP gelmesini, takımınıza daha iyi oyuncuların gelmesini ve oyunların daha zevkli geçmesini sağlayacaktır. Tam bu sırada sizler için Moria Elo Boost ailesi işi profesyonel booster kadrosuyla devralıyor. Türkiye Elo Boost sektöründeki en iyi fiyatlarla sizlere hizmet veriyoruz.

Elo Boost yaptırmanın avantajları nelerdir?

Elo Boost yaptırmanın en büyük avantajı elohell yani elosu düşük olan oyuncularla aynı oyuna düştüğünüz durumdan kurtulmak için en iyi çözümlerden biridir. Elohell’den kurtulmanın ana mantığı win oranınızı arttırmaktır. Lose sayınız win sayınızdan fazla olduğu vakitlerde elohell sorunuyla karşı karşıya kalırsınız. Elohell’e girmiş hesaplara 13-17 LP gelirken 19-22 LP gitmesi oyuncuyu olumsuz etkilemektedir. Elohell’den, kötü oyunculardan ve feeder takımlardan kurtulmak için sizlere Elo Boost hizmetini en ucuz ve en hızlı bir şekilde veriyoruz. Üstelik sizler için hazırladığımız özel platformda boosterlarımızla sohbet edebilir, kendinizi geliştirme fırsatı elde edebilirsiniz.

Elo Boost Güvenilir midir?

Bir çok kesim elo boost işleminin güvenilir olmadığını söylemektedir. Bunların sebeplerinden biri hesabın çalınma korkusu, ikincisi ise ban korkusu. Öncelikle sizlerin hesap güvenliği Moria Elo Boost ailesi için çok önemlidir. Müşterilerimiz kendilerini güvende hissetsin diye özel olarak tasarladığımız booster giriş programı ile boosterlar sizlerin kullanıcı adı ve şifrenizi görmez, otomatik olarak oyuna giriş sağlarlar. Bu sayede elo boost işlemi süresince hesap güvenliğiniz sağlanır. İkinci soruna değinecek olursak eğer elo boost işleminde ban riski 1000’de 1 ihtimalde de olsa vardır. Ancak bunları önlemek adına özel olarak tasarlamış olduğumuz VPN programı ile boosterlarımız sizlerin seçtiği şehirden girmektedir. Bu da ban riskini ortadan kaldırmaktadır. Moria Elo Boost sayesinde artık Elo Boost daha kolay, güvenilir ve en ucuz!