Wild Rift Duo Boost

Mevcut Lig

Hedef Lig

Telefon Türü

Koridor

Sunucu

Not: Siparişiniz oluşturulduktan sonra seçenekler kaldırılamaz veya seçenek ücretleri iade edilemez.

LoL Duo Boost Nedir?

League of Legends Duo Boost profesyonel kadromuzdan oluşan booster kadromuzdan biri ile oyuna girmenizdir. Duo boost işlemi süresince herhangi bir id şifre gibi bilgi vermenize gerek olmamasının yanı sıra birlikte girdiğiniz oyuncuyla birlikte eksiklerinizi görebilir, daha hızlı lig atlayabilirsiniz. Duo Boost sizlere diğer hizmetlere göre daha çok yarar sağlamaktadır. Bunun en büyük sebebi duo boost işlemi süresince profesyonel booster kadromuzdan bir oyuncu ile birlikte oyunlar oynayacağınızdan yaptığınız hatalara anında çözümler bulacak, eksiklerinizi direkt olarak fark edeceksiniz. Üstelik bu işlem sizlerin elosunu arttıracak ve sizlere kötü takım gelse bile takımı taşıma yeteneğini sağlayacaktır. Moria Elo Boost güvencesiyle LoL Duo Boost artık daha kolay, ucuz ve güvenilir!

Neden Duo Boost yaptırmalıyım?

LoL Duo Boost ile kendi yeteneklerinizi geliştirme fırsatı elde edersiniz. Hesabınızdan çıkmadan yapacağınız Duo Boost işlemi sayesinde hesabınızda başka birisi oynamayacağından dolayı %100 güvenli bir işlem olarak bilinmektedir. Duo Boost işleminin süresi booster ile müşteri arasında belirlenen zamana bağlı olarak değişim göstermektedir. İşleminizi teslim alan booster sizlere göre kendini ayarlar ve elinden geldiğince sizlere oyun esnasında öğretici bilgiler vermeye çalışır. Verdiği bu bilgiler sayesinde sizler gelişirken aynı esnada lig atlarsınız. Duo Boost işlemleri genel olarak özel boosterlar tarafından alındığı için sizlere üst düzey yarar sağlayacaktır. Duo boost işlemi sayesinde profesyonel olan oyuncularla birlikte liginizi geliştirmenin yanı sıra kendinizi ve oyun bilgilerini de geliştirme fırsatı bulursunuz. Moria Elo Boost ailesi olarak sizlere sunduğumuz Duo Boost hizmeti sayesinde artık League of Legends oynarken daha çok zevk alacaksınız!

Duo boost yaptırmanın avantajları nelerdir?

Duo Boost yaptırmanın en büyük avantajı yanınızda profesyonel bir oyuncu olacağından eksiklerinizi anında görme olanağı sağlamaktadır. Feeder oyuncularla, elohell ile başa çıkmanın en güzel ve avantajlı yollarından biri olan duo boost ile League of Legends daha eğlenceli olacaktır. Oyun esnasında lane aşamasında yapmanız gerekenleri, hangi herolara karşı nelerin güçlü olduğunu, hangi itemin çıkılması gerektiğini, fight esnasında nelerin yapılması gerektiği ve doğru kararlar alabilmek adına en iyi yöntem olan LoL Duo Boost hizmetimiz sayesinde daha kolay lig atlayacak ve oynadığınız oyunlardan zevk alacaksınız.

Duo Boost Güvenilir midir?

LoL duo boost işleminde herhangi bir hesap bilgisi vermediğinizden ve hesabınıza başkası girmediğinden ötürü %100 güvenilirdir ve ban riski yoktur. Moria Elo Boost ailesinin profesyonel ekibiyle daha hızlı ve güvenilir lig atlayabilir sezon sonu ödüllerini almaya hak kazanabilirsiniz.