Wild Rift Elo Boost

Mevcut Lig

Hedef Lig

Telefon Türü

Koridor

Sunucu

Not: Siparişiniz oluşturulduktan sonra seçenekler kaldırılamaz veya seçenek ücretleri iade edilemez.

LoL Elo Boost Nedir?

League of Legends oyunu günümüzde milyonlarca kullanıcıya sahip olmasının yanı sıra tamamen ücretsizdir. Moba türünde bir numaralı konumda bulunan LoL içerisinde en çok ilgi gören kısımlardan biri ise ranked yani dereceli ligleridir. Ligler Demir(Iron) liginden başlayıp Şampiyonluk(Challenger) ile sonlanmaktadır. Demir'den Elmas'a kadar her lig, IV'ten (4 en düşük) başlayıp I'e (1 en yüksek) kadar bir Roma rakamıyla gösterilen dört kümeye ayrılmıştır. Her küme, daha sonra bölünmelere göre yükseltilen ve birçok farklı kombinasyonla sonuçlanan bir temel zırh içerir. Liglerin kümeleri arasındaki geçiş LP yani Lig Puanı sayesinde sağlanmaktadır. Elmas liginin ardından Ustalık, Üstatlık ve Şampiyonluk başlamaktadır. Bu liglerdeki geçiş LP puanı ile olmaktadır. Oyun kazandığınız takdirde hesabınıza LP puanı gelirken kaybederseniz LP puanı gitmektedir. Gelen lig puanı ise winrate oranınıza göre artıp azalmaktadır. Tam bu esnada Moria Elo Boost ailesi olarak sizlere verdiğimiz Elo Boost hizmeti devreye girmektedir. Hesabınıza gelen LP puanını arttırmak, hak ettiğiniz liglere en hızlı ve en uygun fiyatlarla yükselmek için bu eşsiz hizmeti sizlere vermekteyiz. Elo Boost hizmeti olarak Türkiye’nin en iyi şirketi olmayı hedeflerken ana hedefimiz müşteri memnuniyetidir. Elo Boost hizmeti adından da geldiği gibi elo = sıralama puanı, boost = yükseltmek/arttırmak yani bir nevi geliştirmek anlamındadır. League of Legends’ta bulunan elo boost yani lig yükseltmek demektir. LoL oynayanlar için elo boost hizmeti almak zorunlu değildir. Fakat, League of Legends oynarken lig sisteminin adaletsiz olduğunu hepimiz kabul ediyoruz. Oyununuza gelen feederlar, AFK’ler ve hesabınızın düşük puan alması durumunda sizleri hak ettiğiniz liglere çıkarmak için 7/24 profesyonel booster ekibimiz ile birlikte sizlerin hizmetinizdeyiz. Saatlerinizi hatta günlerinizi oyun oynamanıza rağmen gelen düşük LP miktarından ötürü her biri 30 dakikaya yakın yüzlerce oyun oynamak zorunda kalmamak için elo boost hizmeti almak kaçınılmaz bir gerçek olmaktadır. Elo boost hizmetini almak isteyen oyuncular, belirli bir miktarda para ödeyerek hesap bilgilerini teslim ederler ve elo boost işleminin başlamasını beklerler. Moria Elo Boost ailesi olarak ilgili booster hesap bilgilerini aldıktan sonra boost işlemine başlar ve yüksek winrate ile birlikte en kısa sürede işlemi bitirir. Moria Elo Boost tarafından yapılan elo boost işlemlerinde hesap güvenliği konusunda hiçbir şüphe etmenize gerek yoktur. Kullandığımız yazılım sayesinde boosterlarımız kullanıcı adı ve şifre bilgilerinizi görmeden hesaba giriş yaparlar. Elo boost işleminin başlangıcından bitişine kadar müşterinin memnuniyetini sağlamak ana hedefimizdir.

Neden Elo Boost yaptırmalıyım?

Elo Boost yaptırmak sizlere zamandan tasarruf etmeyi sağlamanın yanı sıra az LP gelen miktarını arttırmayı sağlar. İşleminizi yapacak olan booster o elolara hakim olduğundan ötürü yüksek win ile işlemleri bitirecek ve sizlere teslim edecektir. Bu da sizlerin düşük winrate oranınızı yükseltecek sizlere daha fazla LP gelmesini, takımınıza daha iyi oyuncuların gelmesini ve oyunların daha zevkli geçmesini sağlayacaktır. Tam bu sırada sizler için Moria Elo Boost ailesi işi profesyonel booster kadrosuyla devralıyor. Türkiye Elo Boost sektöründeki en iyi fiyatlarla sizlere hizmet veriyoruz.

Elo Boost yaptırmanın avantajları nelerdir?

Elo Boost yaptırmanın en büyük avantajı elohell yani elosu düşük olan oyuncularla aynı oyuna düştüğünüz durumdan kurtulmak için en iyi çözümlerden biridir. Elohell’den kurtulmanın ana mantığı win oranınızı arttırmaktır. Lose sayınız win sayınızdan fazla olduğu vakitlerde elohell sorunuyla karşı karşıya kalırsınız. Elohell’e girmiş hesaplara 13-17 LP gelirken 19-22 LP gitmesi oyuncuyu olumsuz etkilemektedir. Elohell’den, kötü oyunculardan ve feeder takımlardan kurtulmak için sizlere Elo Boost hizmetini en ucuz ve en hızlı bir şekilde veriyoruz. Üstelik sizler için hazırladığımız özel platformda boosterlarımızla sohbet edebilir, kendinizi geliştirme fırsatı elde edebilirsiniz.

Elo Boost Güvenilir midir?

Bir çok kesim elo boost işleminin güvenilir olmadığını söylemektedir. Bunların sebeplerinden biri hesabın çalınma korkusu, ikincisi ise ban korkusu. Öncelikle sizlerin hesap güvenliği Moria Elo Boost ailesi için çok önemlidir. Müşterilerimiz kendilerini güvende hissetsin diye özel olarak tasarladığımız booster giriş programı ile boosterlar sizlerin kullanıcı adı ve şifrenizi görmez, otomatik olarak oyuna giriş sağlarlar. Bu sayede elo boost işlemi süresince hesap güvenliğiniz sağlanır. İkinci soruna değinecek olursak eğer elo boost işleminde ban riski 1000’de 1 ihtimalde de olsa vardır. Ancak bunları önlemek adına özel olarak tasarlamış olduğumuz VPN programı ile boosterlarımız sizlerin seçtiği şehirden girmektedir. Bu da ban riskini ortadan kaldırmaktadır. Moria Elo Boost sayesinde artık Elo Boost daha kolay, güvenilir ve en ucuz!